Pierścionki zaręczynowe z niespodzianką

Wielokrotni projektanci biżuterii radzą, aby wybór pierścionka zaręczynowego nie był przypadkowy. Ten rodzaj pierścionka jest zarówno wyrazem emocji, jak i biżuterią, którą można nosić na co dzień. Jaki pierścionek wybrać, aby zachwycał nie tylko wybrankę serca, ale też służył jako najpiękniejsza ozdoba dłoni przez długie lata?

Pierścionek z brylantem to współczesne podejście do klasyki!

Bez wątpienia najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe to te wykonane ze złota i wysadzane diamentami. Diament nie jest wybierany losowo; jest to kamień, który może mieć nieskazitelny blask i, co ważniejsze, jest to kamień o najwyższym stopniu odporności na uszkodzenia w skali Mohsa. Oznacza to, że jedyną rzeczą, która może zarysować diament, jest inny diament. Najpopularniejszymi pierścionkami z brylantami są klejnoty o szlifie diamentowym, które pięknie prezentują się w połączeniu z wysoką koroną. Temat pierścionków z brylantami w szlifie szmaragdowym lub markizowym jest w ostatnich latach coraz bardziej popularny.

Tanzanity, szafiry i szmaragdy to tylko niektóre z dostępnych kamieni szlachetnych

Pierścionki zaręczynowe zawierają więcej niż diamenty. Kupując wyjątkową biżuterię, warto rozważyć inne kamienie szlachetne, pojedyncze lub otoczone małymi diamentami. Szafiry stały się niezwykle popularne; są to kamienie o szerokiej gamie kolorystycznej, z których najpopularniejszym są kamienie ciemnoniebieskie. Pierścionki z tanzanitami są bardzo popularne, ponieważ te kamienie są niezwykle rzadkie, dzięki czemu wybranka serca, która otrzymuje, czuje się wyjątkowo! Szmaragd, który słynie z pięknego zielonego odcienia i może być połączony z białym złotem, jest również fascynującym kamieniem.