Piąta rocznica ślubu 

Gody małżeńskie to dzień, który powinien zostać poświęcony na wspominanie uroczystości ślubu. Każde z nich posiadaja wyjątkowa nazwę, która odzwierciedla staż związku. Piąta rocznica ślubu nosi miano drewnianej. Ten materiał kojarzy nam się z uczuciem komfortu, bezpieczeństwa. Zastosowany w pomieszczeniach nadaje im przytulnego nastroju, który sprawia, że czujemy się jak w domu. Jego przyjemna charakter, odzwierciedla cudowną, bliską więź między małżonkami. 

Prezent na piątą rocznicę ślubu 

Świętowanie każdych godów małżeńskich powinno być niezapomniane. Z tego względu warto obdarować się nawzajem upominkami. Najlepszym pomysłem na rocznicowy prezent będzie ten związany z jej nazwa. Piąty rok małżeństwa to idealna okazja na wyjazd do drewnianego domku. Wybierzcie się w góry, aby celebrować swoją miłość oglądając malowniczy krajobraz. Świetnym pomysłem będzie także zakup drewnianej biżuterii bądź przeprawa łódką po rzece. Wspólny rejs z pewnością zbliży was do siebie i pozwali na rozkoszowanie się pięknem natury. Drewniana ramka lub album na zdjęcia to kolejna propozycja, dzięki której wyraziście swoje głębokie uczucia. Będzie to cudowna pamiątka, przypominająca wam o tak szczególnej okazji, jaką jest piąta rocznica ślubu. A może nie macie jeszcze grawerunku na waszych symbolach miłości? Dodanie trafnej sentencji do obrączek, przypieczętuje szczera relacje. 

Kto organizuje rocznice ślubu? 

Chociaż rocznica ślubu to święto obu małżonków, przyjęło się, że to panowie powinni przejąć inicjatywę. W końcu posiadają oni już doświadczenie w niespodziankach, przecież to ich zadaniem był zakup pierścionka zaręczynowego oraz same oświadczyny. Ponadto, kobiety na co dzień dbają o swoją druga połówkę, wykonując małe gesty, zatem zasługują na chwile rozpieszczenia. Jeśli z okazji godów małżeńskich, zaskoczysz swoją ukochaną, planując romantyczną kolację, z pewnością doprowadzisz ją do łez wzruszenia. Przygotowanie rocznicowej randki nie musi być drogie ani skomplikowane. Zaplanuj spacer po waszym mieście, prowadzący do kina lub kawiarni. Zorganizuj piknik na łące z jej ulubionymi przekąskami. Możecie także odejść od przyjętego stereotypu i zająć się organizacją wspólnie. Jest to świetna forma spędzania czasu, która będzie pewnego rodzaju przedłużeniem omawianej randki.